10 k w 10 dni

To nie jest kurs o tym, jak zarobić szybko kasę, ale o tym, co jest możliwe dla Ciebie! W ciągu 10 dni poznasz strategię stojącą za takimi wynikami.

Jeśli Twoje zarobki nie są stabilne i powtarzalne to nie masz strategii. Kropka.

A bez strategii nie ma rezultatów. Dlatego stworzyłam ten kurs, który opiera się na 3 filarach: mindset – oferta – kontent.

Zacznę od ważnego pytania:

Wiesz, kim potrzebujesz się stać, aby zarabiać regularnie na swojej wiedzy?

Naszą pracę zaczniemy mindsetu, bez którego nie wyskalujesz swojej marki do powtarzalnych 10 tys. miesięcznie. Możesz mieć najcudowniejsze ofert na świecie, ale jeśli nie wierzysz w siebie i w to, co chcesz wnieść do świata to żadna strategia Ci nie pomoże.

Dowiesz się, jak stworzyć ofertę, która Cię wyróżni, ale przede wszystkim jak stworzyć ofertę, z którą naprawdę chcesz wychodzić do świata.

Jak tworzyć treści, które pokażą Ciebie jako ekspertkę. Bo tak szczerze… coraz więcej osób będzie działaś w sieci i łatwo zginąć w tłumie, a Tobie nie zależy na jakimś tam postach, ale na treściach, dzięki którym zbudujesz swój własną społeczność i umocnisz pozycję jako liderka i ekspertką.

Startujemy 10.06. O godz. 9.00 otrzymasz maila z dostępem do platformy i materiałów. Każdego dnia przez 10 dni będą pojawiać się nowe nagrania i kroki, abyś wiedziała, co zrobić, aby 10 k w 10 dni było Twoją rzeczywistość.

Łap zniżkę zanim przepadnie

dni

:

godz

:

min

:

sek

111 zł. zamiast 333 zł.