Pokażę Ci jak krok po kroku stworzyć 5-cyfrowy kurs online, który wyróżnia Cię z tłumu i daje wolność, o której tak marzysz.

Ceo Klub

(roboczy tytuł)

Ten program to nie tylko lata mojego doświadczenia, sukcesów i porażek, to przede wszystkim zaprojektowany proces do jak najszybszych rezultatów. Powiedzmy to wprost: jeśli skupisz się na właściwych rzeczach, to nie musisz czekać na rezultaty miesiącami. I na Twoich rezultatach najbardziej mi zależy!

Od razu przejdę do sedna: nie wystarczy stworzyć kurs, trzeba też go umieć sprzedać.

I w Freedom Queen (to robocza nazwa naszego programu, ale która mocno do mnie przemawia) nauczysz się tworzyć dochodowe kursy i programy, czyli nie tylko procesy, które dają rezultaty i rozwiązują konkretne problemy, ale też je sprzedawać.

Bo możesz mieć najlepszy kurs czy program pod słońcem, ale jeśli nie umiesz go sprzedać to Twój biznes nie ma racji bytu.

Tylko raz popełniłam ten błąd – stworzyłam kurs, na którego nie było chętnych. Spędziłam długie tygodnie na pracy nad nim, a potem się okazało, że nikt nie chce go kupić. Odrobiłam lekcję. Dlatego pokażę Ci jak sprawdzić, czy Twój pomysł na kurs będzie strzałem w dziesiątkę.  

 

👉🏼 Jak będzie wyglądać nasza praca?

Program testujesz przez dwa INTENSYWNE miesiące i podzielony jest na 4 etapy:

* INTRO – dowiesz się, czego tak naprawdę potrzebują Twoi potencjalni klienci, czyt. “co masz sprzedawać”, wybierzesz model sprzedaży; ustalisz wszystkie najważniejsze rzeczy związane z Twoją ofertą

* STRATEGIA I KOMUNIKACJA – to tutaj zaplanujesz swoją kampanię, wycenisz swoją ofertę, ustalisz komunikację (to najważniejsza rzecz, która wyróżni Cię z tłumu, a jakże często pomijana, to jak mówisz o swojej ofercie i o tym, co robisz ZMIENIA WSZYSTKO!)

* POKAŻ SIĘ, czyli wychodzisz do świata ze swoją ofertą.

* DZIAŁANIE – dostarczasz ofertę dla Twoich klientów

👉🏼 Z czym wyjdziesz:

  1. Stworzysz profesjonalny kurs/program oraz jego kampanię, naturalnie prowadzącą klientów do zakupów. Nachalność i wciskanie to nie nasza bajka!
  2. Przygotujesz swój kurs jak i wszystkie teksty (posty, maile, oferta, reklama).
  3. Będziesz wiedziała, na czym się skupić, z czego zrezygnować, bo chcesz realnych wyników i w tym Ci pomogę.

 

Zapraszam Cię do testowania wersji beta programu. Jak wyglądają testy?

 

Program startuje 29.05. i pracujemy w zamkniętej grupie przez dwa miesiąc. Otrzymasz gotowe nagrania, karty pracy, kalkulatory, w grupie odpowiadam na Twoje pytania.

Cena 1 edycji (po testach) będzie wynosić około 2222 zł.

 

Możesz dołączyć do testów w cenie: 444 zł. (liczba miejsc w tej cenie ograniczona)

Ponieważ robię testy programu to TYLKO teraz możesz dołączyć w tak niskiej cenie, która nigdy się już nie powtórzy.