“Grzeczne dziewczynki rzadko tworzą historię”. Wolna kobieta tworzą swoją własną!

Twoja droga do autentycznego i odważnego życia wypełniona po brzegi narzędziami, zmianą perspektywy i nowym sposobem myślenia, działania i bycia, abyś mogła wybierać to, co dla Ciebie ważne i pokazywać światu, kim jesteś naprawdę. Idziemy po siebie!

Kim będziesz, kiedy staniesz się sobą?

 

Klub OTO JA to przestrzeń dla kobiet, które chcą w końcu stawać się w pełni sobą. Kobiet, które mówią głośne DOŚĆ ukrywaniu fragmentów siebie, uciszaniu tego, co jest woła i negocjowania własnej wartości ze światem. Dla kobiet, która chcą być całością, a nie częścią.

Już najwyższy czas, abyśmy zaczęły tworzyć nową narrację o tym, kim jesteśmy, co dla nas możliwe i żyć życiem, które jest w pełni nasze – dobrym, prawdziwym, wolnym.

Jeśli jesteś już cholernie zmęczona udawaniem kogoś, kim nie jesteś, oddawaniem w cudze ręce własnego życia, czasu i energii, czy umniejszającym opowieścią, które podsyła Ci głowa, dołącz do nas – wybór odwagi i autentyczności to akt miłości do siebie samej.

Klub jest dla Ciebie, jeśli

Co znaczy OTO JA?

OTO JA to odzyskiwanie siebie i wyzwalanie tego, co tak długo tłumiłyśmy i ukrywałyśmy w środku – emocji, potrzeb, marzeń, rozmów – SIEBIE. To bycie i działanie w kontrze do tego, czego nas nauczono. W kontrze to umniejszających opowieści, które opowiada nasza głowa.

To wychodzenie z klatek powinności – kim powinnaś być, jaka powinnaś być, co robić i mówić w kierunku prawdy o nas i stawaniu się taką kobietą, jaką zawsze chciałaś się stawać.

To obejmowanie siebie w całości, bez porzucania i rezygnowania z jakiegokolwiek fragmentu siebie. Stawanie oko w oko z tym, co trudne i niekomfortowe na zewnątrz, ale też w sobie.

To wybór tego, co odważne, nad tym, co komfortowe. To świadoma decyzja i wybór (wyboru!), aby całym sercem zaangażować się w swoje własne i niepowtarzalne życie.

To wyjście do świata i powiedzenie: to jestem ja!

Klub opiera się na 3 przeplatających się ze sobą filarach:

1

Wracamy do jedynego domu, jaki mamy- do siebie, uwalniając się od wstydu.

Czuję wszystko, czyli praca z ciałem, układem nerwowym i emocjami.

Stworzyłam ten klub, abyśmy bardziej skupiały się na tym, co jest ważne dla nas, a nie na przeglądaniu się w lustrze.

Abyśmy przestały mogłyśmy iść za tym, co nas woła, tak wysoko i tak daleko, jak chcemy, bez lęku przed komentarzami odnośnie tego, jak wyglądamy.

Ale nasze ciało to nie tylko wygląd to również to, jak się czujemy same ze sobą.

Bez względu na to, czy chciałabyś śmielej rozwijać swoje pomysły, czy w końcu założyć tą wściekle czerwoną sukienkę, którą trzymasz w szafie na “lepszy” moment, czy po prostu wyjść na basen, bo pływanie przecież daje Ci tyle frajdy, pojawia się głos, który dobrze znasz:

“Jak wyglądam?”

W świecie, w którym niemal z każdej strony słyszymy, jakie powinnyśmy być, nasze ciało stało się przedmiotem wystawionym na pokaz, podlegającym ocenie. Nauczyłyśmy się, że to, jak wyglądamy, może być ważniejsze od tego, kim jesteśmy.

Mówi się nam, że możemy być, kim tylko zechcemy, ale obok tych komunikatów idą kolejne: owszem, możesz być kim chcesz, ale przede wszystkim masz być ładna i szczupła.

Możemy zmieniać świat, ale najpierw musimy przebrnąć przez bagno wstydu.

2

Autentyczność to wybór, to codzienna praktyka polegająca na rezygnacji z tego, kim powinniśmy być i akceptacji tego, kim jesteśmy (def. B. Brown). Uczenie się tego, kim jesteśmy, wymaga oduczania się tego wszystkiego, czego nas nauczono – o tym, kim możemy być, co dla nas możliwe, a co nie. To obieranie siebie warstwa po warstwie jak cebulę i sprawdzanie, co jest nasze i co naszym nie jest. Bo abyśmy mogły dokonywać tych wyborów, abyśmy mogły praktykować autentyczność to musimy mieć chociaż nikłe poczucie tego, kim jesteśmy i kim chcemy się stawać, a to wcale nie jest takie oczywiste, kiedy latami żyłyśmy w odcięciu od siebie i swojej wewnętrznej siły.

3

Trzeci filar klubu to Odwaga wyrażania siebie. 
Marzy mi się świat, w którym kobiety będą śmiało mówić o tym, co robią, czego chcą i co mają do zaoferowania temu światu. Świat, w którym będziemy pokazywać siebie z odwagą i BEZ PRZEPRASZANIA. Ten 3 filar pomoże Ci nie tylko w kontakcie z Twoim unikalnym głosem, ale również w wyrażaniu go w sposób spójny z Tobą. Koniec z rozglądaniem się na boki i patrzeniem jak i co robią inni. Idziesz po siebie, po swoje i całkowicie w zgodzie ze sobą. 

Poznajmy się…

Nazywam się Magdalena Kluszczyk i uczę odwagi.

Jestem psycholożką, coachem, uczennicą Brene Brown i facylitaotrką Playing Big. Założycielką Szkoły Odwagi. Do tej pory ukazały się moje trzy książki “Listy pełne mocy”, “Kim będziesz, kiedy staniesz się sobą” oraz “Nie naprawiaj mnie, nie jestem popsuta”.

Prowadzę Wędrującą z wilkami- rozwojowe wyprawy w asyście psów zaprzęgowych (wszystkie pracujące z nami zwierzęta są po tzw. przejściach).

KWIECIEŃ: Od trybu przetrwania do życia, które jest w pełni Twoje.

Spędziłyśmy lata na uciekaniu i walce – głównie z samą sobą. Uwięzione w klatce zajętości, pilności, wypalając się emocjonalnie. Życie w trybie przetrwania stało się tym, co znamy, nie pamiętamy jak to jest żyć całym sercem, nie pamiętamy jak to jest się nie bać. Nawet spokój, który na chwilę wkrada się w nasze dni możemy odczytywać jako zagrożenie.

A co, jeśli możemy żyć inaczej? Pełniej, prawdziwiej, bez nieustannego poczucia, że coś nam zagraża. 

A co, jeśli “po swojemu” jest bezpieczne?

A co, jeśli to, czego tak bardzo się boimy wcale nam nie zagraża?

Cały kwiecień w klubie poświęcimy pracy z trybem przetrwania, abyś mogła w końcu oddychać pełną piersią i sięgać po to, co Twoje.

W trakcie:

 • dowiesz się jak “wyłączyć” reakcję na stres i “włączyć” reakcję relaksacyjną
 • w końcu zrozumiesz, dlaczego tak długo żyłeś w trybie przetrwania i jak możesz zostawić oduczyć się lekcji z przeszłości
 • poznasz oznaki świadczące o tym, że przechodzisz w tryb przetrwania
 • poznasz swoje wyzwalacze oraz zaczniesz praktykować narzędzia samoregulacji
 • zaczniesz wychodzisz z cyklu reakcji na stres i oduczać się strategii, które kiedyś pozwoliły Ci przetrwać, ale teraz w niczym Cię nie wspierają
 • będziesz uczyć swój układ nerwowy, że to, co postrzegał jako niebezpieczne takim nie jest
 • nauczyć się wspierać swój układ nerwowy na co dzień
 • zbudujesz wewnętrzną przestrzeń w sobie
 • otworzysz się na WIĘCEJ – bliskości, zabawy, przyjemności i radości
 • zaczniesz iść za tym, co Twoje – nie da się tworzyć/pracować w pełni naszej mocy, kiedy jesteśmy w trybie przetrwania

JAK WYGLĄDA KWIECIEŃ W KLUBIE?

 

 • startujemy 15.04.2024- w tym dniu otrzymujesz dostęp do grupy i platformy (a jeśli już jesteś w klubie to pojawią się w tym dniu nowe materiały)
 • dwugodzinny webinar na żywo 15.04. o godz. 19.00 w zamkniętej grupie na FB. Powtórka nagrania dostępna na platformie
 • dodatkowe nagrania audio poszerzające nasz kwietniowy temat, pracujemy nad nimi razem w grupie – ŁĄCZNIE TO CAŁY KURS W TYM TEMACIE
 • karty pracy do warsztatu
 • medytacje / praktyki na platformie klubu
 • inspiracje
 • biblioteka – czekają na Ciebie  gotowe nagrania z ekspertami/ekspertkami – ponad 10 godzin nagrań
 • infografiki
 • karty pracy Ciało, nie naprawiam, uczę się kochać (86 kart- zdjęcie poniżej)
 • dostęp do materiałów masz tak długo, jak jesteś w klubie
 • kurs WYRAŻAM SIEBIE

 

 KARTY PRACY NA START

W ramach klubu oprócz co miesięcznych kart pracy, otrzymujesz również karty Ciało. Nie naprawiam. Uczę się kochać. To ponad 80 kart A4 do indywidualnej pracy. Wypełnione pięknymi ćwiczeniami i praktykami.

KURS WYRAŻAM SIEBIE o wartości 997 zł.

Nauczysz się słuchać mądrości swojego ciała, aby Twój unikalny głos był słyszalny i wyróżniał Cię w tym, co robić i abyś mogła robić miejsce na więcej Ciebie w Twoim życiu i w biznesie.

Dołącz do klubu:

MIESIĄC W KLUBIE

333 zł.

(od 15.04. do 14.05.)

3 MIESIĄCE W KLUBIE

666 zł.

Na jak długo mam dostęp do materiałów?

Dostęp masz tak długo, jak jesteś w klubie.

Czy po miesiącu mogę przedłużyć?

Oczywiście. Możesz przedłużyć o jeden miesiąc lub o 3.

Czy mogę zrezygnować w dowolnym momencie?

Jeśli nie przedłużysz dostępu na kolejny miesiąc, to automatycznie kończy się Twoje członkowstwo w klubie.