+ Co, jeśli masz w sobie dar, którym powinnaś się dzielić?

+ Co, jeśli każdego dnia czułabyś, że robisz coś, co ma sens, coś,

co zmienia czyjeś życie na lepsze?

+ Co, jeśli świat potrzebuje unikalnych talentów, które tylko Ty posiadasz?

+ Co, jeśli zostałaś stworzona, aby czynić ten świat lepszym miejscem?

Może myślisz, że w Twoim przypadku to niemożliwe- i baaardzo odległe od miejsca, w którym aktualnie jesteś, ale prawda jest inna. Możesz odkryć to, co najbardziej porusza Twoje serca i co najważniejsze możesz swoim działaniem szerzyć dobro.

Jestem najlepszym przykładem na to, że można odkryć i połączyć wiele różnych pasji w jedną całość.

Wszystko sprowadza się do odkrycia swojego powołania, swojej misji.

Kobieta z Misją to autorski program stworzony z myślą o kobietach takich, jak Ty, które chcę iść przez życie z poczuciem celu i sensu. Zaprojektowany dla kobiet, które chcą ODKRYĆ SWOJĄ MISJĘ i dzielić z innymi tym, co mają w sobie najlepsze.

 Kobieta z Misją. Jesteś tutaj z jakiegoś powodu wspiera Cię w odkrywaniu tego, kim naprawdę jesteś i co chciałabyś w życiu robić.

Podkopywanie własnych działań, czy wstrzymywanie się przed tym, czego naprawdę chcemy, daje ułudę bezpieczeństwa, bo podjęcie ryzyka wydaje się ponad ludzkie siły. Ale tak naprawdę najbardziej ryzykujesz nic nie robiąc! Bo przeżyjesz swoje życie w ukryciu, marnując szansę na życie pełne pasji, wartości i dzielenie się tym, co w Tobie najlepsze. Twoje pomysły, Twoje unikalne zdolności są darem dla innych, więc już czas pokazać siebie światu i czynić go lepszym miejscem do życia.

Jeśli czujesz, że już czas na zmianę, na okrycie prawdziwego powodu

Twojego istnienia to ten program jest dla Ciebie.

Masz w sobie coś, czym warto się dzielić – jestem tutaj po to, aby pomóc Ci to odkryć!

Nazywam się Magdalena Kluszczyk i jestem Kobietą z Misją.

Ten program powstał z ogromnej frustracji i pasji do tego, co robię.

Dlaczego z frustracji? Bo boli mnie, gdy widzę jak wiele kobiet odkłada siebie i swoje plany na później. Czeka w zawieszeniu na lepszy moment, lepszy czas, aby dać sobie prawo do odkrycia swojego powołania. Z pasji, bo od kilku lat wspieram kobiety w rozwojowej drodze i nie wyobrażam sobie innego zajęcia.

Szczerze? to jest jeszcze jeden powód. Wiem, jak wiele ten świat potrzebuje.

I bardzo wierzę w to, że to właśnie kobiety są realną odpowiedzią na potrzeby tego świata. Że każda z nas jest tutaj z jakiegoś powodu i nawet najmniejsze działania mogą przynieść.

MOŻESZ SWYM DZIAŁANIEM ZMIENIAĆ ŚWIAT! MOŻESZ BYĆ ODPOWIEDZIĄ NA POTRZEBY TEGO ŚWIATA!

Jeśli chodzi o Twoje życie i karierę…

Jesteś gotowa na zmianę i potrzebujesz jej w swoim życiu

Czujesz, że już nadszedł Twój czas, aby wziąć pełną odpowiedzialność za siebie i nadać swojemu życiu kierunek. Jesteś zmęczona ciągłym poczuciem, że coś z Tobą jest nie tak. W głębi serca wiesz, że masz wiele do zaoferowania. Chcesz robić coś, co ma znaczenie, coś, co będzie dla Ciebie ważne i nieść ze sobą wartość.

Już próbowałaś wielu rzeczy…

Jesteś wyczerpana i zagubiona, bo nie pamiętasz, dlaczego założyłaś swoją firmę, czy poświęciła się określonej sprawie (karierze, dzieciom) i wciąż pobrzmiewa w Twojej głowie pytania: Czy popełniłam wielki błąd? Czy nic mnie więcej nie czeka?

Bez względu na to, w którym jesteś miejscu wiem jedno, chcesz, aby Twoje życie miało sens.

Chcesz być KOBIETĄ Z MISJĄ!

 

Wiem, jak to jest, kiedy …

Dni przeciekają przez palce, a Ty czujesz, jakbyś świat pędził w zastraszającym tempie, a Ty  jesteś tylko biernym obserwatorem. Czujesz niemoc, rezygnację i złość.  Na oślep rzucasz się w relacje, które mają zagłuszyć wewnętrzną pustkę, w zadania, które mają wyrwać z myślenia o sobie i o tym, co niewygodne. Łatwiej udawać, że nic się nie dzieje, niż zmierzyć się z prawdą. Bo tak jest lepiej, bo tak jest prościej, bo tak jest bezpieczniej.

Jednak każdy z nas pragnie być kimś WAŻNYM. Każdy z nas pragnie zostawić coś po sobie.

Dla siebie, dla innych. Chcemy, aby nasze życie miało sens, chcemy coś znaczyć, chcemy ROBIĆ COŚ, CO WYPŁYWA PROSTO Z SERCA. Potrzeba realizacji nawet najbardziej szalonych marzeń towarzyszą człowiekowi od zawsze. Jednak tempo życia sprawia, że odkładamy siebie na dalszy plan. Żyjemy z dnia na dzień starając się zagłuszyć wewnętrzny zew.

Ale jego zagłuszyć się nie da, będzie się dopominał uwagi. Bo radość, spełnienie, życie z poczuciem misji to twoje przeznaczenie.

Pamiętaj, „są dwa wspaniałe dni w życiu człowieka- gdy się rodzi i gdy odkrywa, dlaczego się urodził”.

Plan programu

Kobieta z Misją. Jesteś tutaj z jakiegoś powodu to 5 powiązanych ze sobą modułów, które krok po kroku nauczą Cię, w jaki sposób odkryć swoje powołanie, stworzyć swoją misję i być kobietą z misją.

MAPA TWOJEGO ŻYCIA

Abyśmy mogły stworzyć wizję twojej przyszłości i odkryć, co najbardziej porusza Twoje serce, musimy przyjrzeć się temu, co już za tobą. Z ciekawością i życzliwością przyjrzysz się kluczowym zdarzeniom z przeszłości, które zostawiły po sobie ślad.

 

TWÓJ WEWNĘTRZNY KOMPAS

Najważniejszym krokiem jest poznanie siebie. Jeśli nie wiesz, kim naprawdę jesteś i czego pragniesz to nigdy tego nie znajdziesz. Twój wewnętrzny kompas to coś, co czyni się jedyną i niepowtarzalną. Odkryjesz to, co dla Ciebie najważniejsze, w czym jesteś naprawdę dobra i co czyni Cię wyjątkową.

TO, CO PRZED TOBĄ

Moduł 3 w całości poświęcony jest tworzeniu Twojej wymarzonej przyszłości. Wybierzesz się w niezwykłą podróż ku sobie z przyszłości, odkryjesz najśmielsze marzenia i potrzeby w różnych obszarach Twojego życia.

 

Twoja MISJA

To etap odkrywania swojego powołania i tworzenie misji. Dowiesz się, jak połączyć wszystko w jedną całość.  Stworzysz listę możliwości realizacji Twojego powołania w życiu. Poznasz kluczowe strategie na rozpoznanie swojego powołania, przeszkody, jakie stawiamy przed sobą, aby zejść z obranej drogi oraz jak sobie z nimi radzić. Stworzysz swoją misję i nauczysz się, jak być kobietą z misją. Nie poprzestajemy na teorii zaczniesz realizować swoją misję w życiu.

Ku życiu, które jest w pełni Twoje

W ostatnim 5 module skupimy się na wdrażaniu w życie tego wszystkiego, czego się nauczyłaś. Ta część wypełniona jest po brzegi wskazówkami i praktykami, które pomogą Ci skupiać się na tym, co ważne i realizować Twoją wizję każdego dnia.

 

Kurs startuje 31.06.

W tym dniu otrzymasz dostęp do platformy i materiałów kursowych w wersji

video, audio i kart pracy.

Dostęp otrzymujesz na zawsze.

Jesteś tutaj z jakiegoś powodu! Odkryjmy go wspólnie!

420 zł.

Chcesz uczyć inne kobiety w odkrywaniu swojego potenciału?