ZNIŻKA ZNIKA ZA:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Jesteś nie do podrobienia

O odwadze bycia tym, kim jesteśmy naprawdę i wyzwolenia się z klatki porównywania się z innymi

Bez względu na to, czy uruchamiasz media społecznościowe, czy popijasz kawę na spotkaniu z innymi, scenariusz jest zawsze ten sam:

widzisz kogoś i niemal z automatu czujesz to ukłucie, które tak dobrze znasz i w Twojej głowie uruchamia się cały scenariusz: 

to, co ja robię, nie jest tak dobre, nie mówię tak fajnie, nie wyglądam tak atrakcyjnie, nie jestem taka odważna

Chcesz tego, co ma druga osoba- bez względu na to, czy chodzi o podróże, drogi samochód, szczupłą sylwetkę, śmiałość mówienia, czy odwagę i pewność siebie.

Tracisz czas, bardziej koncentrując się na innych, a nie na sobie.

Wierzysz, że oni to mają szczęście, więcej czasu, więcej zdolności, więcej kompetencji – zazdrość zaczyna wypełniać Cię po brzegi.

Zaczynasz wątpić w siebie, swoje pomysły, które chcesz wnosić do świata, umniejszając siebie do granic i… przestajesz działać.

Brzmi znajomo?

Jeśli tak, to całym serduchem zapraszam Cię do naszej pierwszej Lekcji Odwagi w trackie, której pokażę Ci, jak wyrwać się z klatki porównywania się z innymi i w końcu zacząć żyć swoim życiem!

Wyobraź sobie, że…

– robisz to, co masz do zrobienia bez rozglądania się na boki i podważania wartości tego, co chcesz wnosić

– stajesz w pełni za tym, co robisz. W PEŁNI!

– zamiast porównywać się z innymi, czujesz spokój, pewność i trzymasz się drogi, którą wybrałaś 

– cała Twoja siłe i energia skupiona jest na drodze, którą chcesz iść. Na objęciu tego, kim jesteś i wyjściu naprzeciw temu, kim chcesz się stawać.

– nie interesuje Cię to, co robią inni i jak robią. Nie porównujesz się z nikim, nawet z tą wersją siebie, którą “powinnaś być” (tego Cię nauczono), bo wiesz, że jesteś NIE DO PODROBIENIA

…tego nauczę Cię w trakcie 2-h lekcji na żywo – Odwaga bycia sobą, wypełnioną po brzegi wiedzą i praktykami, które wesprą Cię w drodze do życia, które jest w pełni Twoje.

Wspólnie spędzimy 2 h na żywo, ale nasza praca trwa cały miesiąc. Do lekcji dołączone są karty pracy oraz materiały audio, z którymi pracujemy po spotkaniu na żywo.

Teraz czas na Ciebie, abyś…

– wyzwoliła się z klatki porównywania się z innymi

– zrozumiała, jak wyciszyć szum cudzych opinii i zaakceptowała siebie

– uczyła się, jak być bardziej sobą poprzez budowanie kontaktu z tym, co w Tobie prawdziwe, z życiem, z wyborami

– odzyskała sprawczość i moc

Wiem, że w głębi serca czujesz, że życie może być pełniejsze, prawdziwe, odważniejsze, TWOJE!

Jestem tutaj, aby wesprzeć Cię w tej drodze ku większej wolności, autentyczności i odwagi – to jest możliwe, kiedy wyzwolimy się z klatki porównywania się z innymi.

Czym są Lekcje Odwagi? To, co miesięczne lekcje na żywo w trakcie, bo odwaga to nie cecha, którą posiadają nieliczni, to umiejętność, której możemy się uczyć, którą możemy wzmacniać i rozwijać.

 

Trochę o mnie na wypadek, gdybyśmy się nie poznały…

 

Nazywam się Magdalena Kluszczyk i uczę odwagi! Jestem psycholożką, coachem, uczennicą B. Brown (tak, tak, zrezygnowałam z bycia facylitatorką!) oraz Tary Mohr.

Prowadzę Szkołę Odwagi oraz Szkołę Widoczności- miejsce, z którego cały dochód przeznaczamy na czynienie dobra. Prowadzę również Wędrującą z wilkami- rozwojowe wyprawy w asyście psów zaprzęgowych po przejściach oraz przystań dla uratowanych zwierząt.

Jestem autorką dwóch książek: Listy Pełne Mocy i Kim będziesz, kiedy staniesz się sobą.

Wierzę, że ten świat potrzebuje Twojego głosu, Twojej historii i Twojej odwagi.

333 zł. zamiast 444 zł.