MOC TWOJEGO GŁOSU

(roboczy tytuł)

Jakby to było, gdybyś dogłębnie poznała i w pełni wyrażała unikalny dar, który tylko Ty możesz wnieść do świata? Jakby to było, gdybyś całkowicie odmieniła relację ze swoim głosem?

Wierzę, że masz w sobie dar, którym tylko Ty możesz się dzielić z innymi. Wierzę, że nie dzieląc się tym darem, czynisz ten świat uboższym. Bez wyrażania swojego prawdziwego głosu nigdy nie poczujesz się pełni całością.

 

Wyobraź sobie . . . jakby to było, gdybyś przestała wierzyć, że jakaś strategia rozwiąże wszystkie Twoje zmagania i w końcu zaczęła wierzyć w siebie? W swój głos, w swoją historię? 

Tutaj nie chodzi o to, co robisz, czy poszukiwanie większego celu w życiu. Nie. Tu chodzi o pełne poznanie TEGO, KIM JESTEŚ, dotarcie do samego źródła Twojej tożsamości i darów, które chcesz wnieść do świata i wyrażać je w pełni.  Wyrażanie siebie jest Twoim celem.  

Już najwyższy czas, abyś świeciła swoim własnym światłem, dzieliła się swoim głosem. Z odwagą. Jesteś tą, na którą czekasz. 

Stworzyłam ten program, abyś mogła w pełni doświadczyć mocy własnego głosu, siły wewnętrznej i bogactwa, które nosisz w sobie. Stworzyłam ten program, abyś mogła wyrażać swoją prawdę.

Stworzyłam ten program, aby Twój GŁOS był słyszalny!

W trakcie miesięcznej podróży odkryjesz i przejdziesz przez swoją własną opowieść. Odkryjesz zakopane w niej skarby. Sięgniesz po nowe sposoby wyrażania siebie- takie, które nie pochodzą ze starych schematów i przekonań.  

Kiedy odkryjesz i zaufasz swojemu prawdziwemu głosowi, znajdziesz własną Znajdziesz odwagę, aby wychodzić do świata i dzielić się swoim unikalnym darem. I na koniec, obejmiesz przesłanie, którym chcesz dzielić się ze światem i tymi, którzy potrzebują Cię usłyszeć. 

 

START: 1.06. Dostęp na zawsze. Otrzymujesz dostęp do  gotowych materiałów.

ROBIMY SZALONĄ PRZEDSPRZEDAŻ jeszcze bez wszystkich szczegółów.