BEZPŁATNE SZKOLENIE OTRZYMASZ MAILEM W SOBOTĘ – 30 MARCA 2024 r.

Twoja historia jest ważna

Jak zacząć budować piękniejszą i odważniejszą opowieść o sobie i wspierać innych w tej drodze

W jaką siebie chcesz uwierzyć?

W jaką opowieść chcesz pomóc uwierzyć innym?

Widzę kobiety, które mają genialne pomysły i dary, którymi śmiało mogły się dzielić ze światem, ale zamiast rozkwitać, iść przez życie z podniesioną głową i czerpać z niego garściami, utykają w lęku, autosabotażu i wątpliwościach, co do własnej drogi, własnej wartości i z przyzwyczajeniem do utraty własnego głosu.

Bezpieczna za wszelką cenę, lubiana i akceptowana – tego nas nauczono. Mamy siedzieć cicho, nie wychylać się, przytakiwać, nie brudzić. Zamknięto nas w klatce i poskromiono. Nasza tożsamość zaczęła się zacierać pod wpływem oczekiwań płynących od innych, z kultury, która bardzo mocno pokazała “gdzie jest nasze miejsce” i że “coś z nami jest nie tak”.

Lekcje odrabiałyśmy wzorowo, wzmacniając błędne koło wstydu i poczucia winy. To, co akceptowalne, a co akceptowalnym nie jest, co znaczy być kobietą, jakie powinnyśmy być, jak się zachowywać. Lekcje o tym, co możemy i do czego nie mamy prawa. Historie przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Potrzebujemy nowej opowieści o sobie, o tym, kim jesteśmy i co dla nas możliwe. Potrzebujemy odwagi, aby w tej zmianie towarzyszyć innym.

W trakcie szkolenia:

  • przyjrzysz się własnej opowieści, która nie pozwala Ci śmiało wychodzić do świata
  • dowiesz się jakie strategie stosujesz na podtrzymanie umniejszających przekonań
  • poznasz funkcję wypracowanej przez Ciebie opowieści
  • dowiesz się jak możesz zacząć tworzyć nową opowieść o sobie samej i wspierać w tej drodze innych
  • dowiesz się jak zacząć wybierać przekonania, które pomogą Ci w budowaniu życia, które jest w pełni Twoje i jak w tym procesie pomagać innym

Poznajmy się…

Nazywam się Magdalena Kluszczyk i uczę odwagi.

Jestem psycholożką, coachem, uczennicą Brene Brown i facylitaotrką Playing Big. Założycielką Szkoły Odwagi. Do tej pory ukazały się moje trzy książki “Listy pełne mocy”, “Kim będziesz, kiedy staniesz się sobą” oraz “Nie naprawiaj mnie, nie jestem popsuta”.

Prowadzę Wędrującą z wilkami- rozwojowe wyprawy w asyście psów zaprzęgowych (wszystkie pracujące z nami zwierzęta są po tzw. przejściach).

Twoja historia zmieni Twoje życia. 

Twój głos zmieni świat.