..................LETNIA SZKOŁA ODWAGI

Pokaż Siebie Światu

bez lęku przed oceną

5-dniowe bezpłatne wydarzenie dla kobiet, które chcą wychodzić do świata ze swoimi pomysłami. Z odwagą. I bez przepraszania.

Brzmi znajomo?

  • chciałabyś wychodzić śmiało do świata ze swoimi pomysłami, ale lęk przed tym, co pomyślą inni ludzie skutecznie trzyma Cię w miejscu;
  • opowiadasz sobie historie typu: “nikt nie będzie mnie słuchał”, “nie mam nic ciekawego do powiedzenia”, “za mało wiem”, “muszę zdobyć jeszcze jeden dyplom, aby zacząć robić to, co chcę” (w miejsce dyplomu możesz wpisać wszystko: kilogram mniej, więcej czasu, więcej pewności siebie), które nie tylko podważają wartość tego, czym chcesz się dzielić, ale też wartość tego, kim jesteś
  • bez względu na to, jak bardzo się starasz, ile z siebie dajesz to wciąć czujesz, że to, co robisz i to kim jesteś(!) jest niewystarczająco dobre

Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu!

 

Niemal każdego dnia spotykam kobiety, które mają genialne pomysły, które chciałyby iść za tym, co jest woła, ale lęk przed oceną skutecznie trzyma je w ukryciu.

Bo prawda jest taka, że my boimy się krytyki i braku akceptacji. Boimy się bardzo.

Chowamy nasze pomysły w głębokiej szufladzie, działamy zachowawczo lub nie działamy wcale. Edytujemy siebie i pokazujemy tylko to, co nie narazi nas na krytykę i odrzucenie. Czekamy na lepszy pomysł, na to, aż wszystko łącznie z nami będzie doskonałe!

Mówię głośno DOŚĆ! Dość pogoni za perfekcjonizmem, dość umniejszania siebie i tego, co robimy. Ten świat nie potrzebuje więcej przemęczonych, przepracowanych kobiet, które wyzyskują siebie do granic. 

Ten świat potrzebuje Twojego głosu, Twojej historii i Twojej odwagi.

To wydarzenie stworzyłam dla każdej kobiety, która jest zmęczona uciszaniem własnego głosu! 

Co czeka na Ciebie?

26.06.-30.06.2023. 

3 warsztaty na żywo w zamkniętej grupie na FB, dwa nagrania warsztatów udostępnione na stronie. Wszystkie spotkania odbywają się o godz. 10.00. Wszystkie warsztaty będą dostępne do niedzieli do godz. 22.00.

Trauma bycia niewidzianąWarsztat 1 na żywo

Przejdziemy drogę od traumy bycia niewidzianą do lęku przed byciem niewidoczną. to właśnie nasze doświadczenia bycia niewidoczną wpływają na nasz lęk przed pokazywaniem siebie.

12 ograniczających nawykówWarsztat 2 na żywo

Odkryjesz, co trzyma Cię w miejscu i w jaki sposób możesz przełamać utarte schematy. Do każdego nawyku poznasz 1 uwalniającą strategię.

Odważna droga- Twoja drogaWarsztat 3

Poznasz najważniejsze przystanki na drodze do budowania życia, które jest w pełni Twoje. Z odwagą i bez przepraszania.

Autentyczna marka- biznesowe lekcjeWarsztat 4-nagranie

Zaproszę Cię za kulisy mojej marki, a dokładnie podzielę się lekcjami i błędami, które ja popełniałam i które bardzo skutecznie nie pozwalały mi się rozwijać.

Myśl, jak milionerkaWarsztat 5-nagranie

Wychodzenie do świata to jedno, a zarabianie na tym, co się kocha to drugie. W trakcie tego warsztatu przyjrzymy się Twojej relacji z pieniędzmi, zarabianiem i ze sprzedażą.

Poznajmy się!

Nazywam się Magdalena Kluszczyk i uczę odwagi! Jestem psycholożką, coachem, uczennicą B. Brown (tak, tak, zrezygnowałam z bycia facylitatorką!) oraz Tary Mohr.

Prowadzę Szkołę Odwagi oraz Szkołę Widoczności- miejsce, z którego cały dochód przeznaczamy na czynienie dobra. Prowadzę również Wędrującą z wilkami- rozwojowe wyprawy w asyście psów zaprzęgowych po przejściach oraz przystań dla uratowanych zwierząt.

Wydałam samodzielnie dwie książki, a niebawem ukaże się trzecia.

Wierzę, że ten świat potrzebuje Twojego głosu, Twojej historii i Twojej odwagi.