Prawdziwie bezpieczna

Cena idzie w górę za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Znane =bezpieczne
Może gdzieś po drodze nauczyłaś się, że bycie małą, niewidoczną, cichą, grzeczną jest bezpieczne. Może nauczyłaś się, że rozczarowanie, rezygnowanie z siebie, brak spełnienia, umniejszanie siebie jest tym, co dobrze Ci znane (czyt. bezpieczne), a stawanie za sobą, czy bycie sobą jest niebezpieczne.

Unikanie tego, czego się boisz nie jest rozwiązaniem, tak samo, jak zaciskanie zębów i naruszanie wszystkich swoich granic (i układu nerwowego), żeby przejść przez lęk na siłę.

Problem w tym, że jeśli utknęłaś w trybie przetrwania to czujesz zagrożenie, nawet wtedy, kiedy nie ma niebezpieczeństwa.

Droga, do której Cię zapraszam, to nauka prawdziwego poczucia bezpieczeństwa, które płynie z wewnątrz.

A co, jeśli możesz czuć się bezpiecznie, wtedy, kiedy doświadczasz lęku?

A co, jeśli możesz zrobić to, co inni mówili Ci, że jest poza Twoim zasięgiem ( lub sama sobie to powtarzałaś)?

 

Jesteś tak bardzo zmęczona nie dlatego, że pracujesz bardzo dużo, ale dlatego, że pracujesz bardzo dużo w poczuciu zagrożenia, w poczuciu braku bezpieczeństwa. Dwie główne potrzeby, które kierują naszym życie to potrzeba bezpieczeństwa i potrzeba wyrażania siebie.

Kiedy dorastałyśmy w domach, w których nasze potrzeby nie były respektowane, w których nie było miejsca na nasze emocje, na nas, w domach, w których uczyliśmy się bardzo szybko jacy powinniśmy być, aby tę akceptację zdobyć, to ta potrzeba wyrażania siebie została zepchnięta na dalszy plan.

Zaczęłyśmy rezygnować z siebie, aby czuć się bezpiecznie, aby czuć się kochaną i akceptowaną. Rezultat jest taki, że zaczęłyśmy się bać tego, kim jesteśmy. Uznałyśmy, że bycie sobą jest niebezpieczne.

Prawidziwie bezpieczna to dwumiesięczny program do pracy indywidualnej.

Dostęp masz na zawsze. 

Startujemy 5.1.2024.

325 zł. zamiast 789 zł.