Jestem psycholożką, trenerką i mentorką.

Specjalizuję się w pracy z emocjami, czyli tym co to właściwie znaczy czuć emocje w ciele i świadomie z nich korzystać. Pracuję z gniewem, radością, smutkiem, strachem i wstydem - przełamując stereotypy o emocjach „trudnych i złych”. Zamiast tego pokazuję jak korzystać z inteligencji naszych emocji, pozostając, w zgodzie ze sobą.

Prowadzę sesje indywidualne 1:1 oraz warsztaty, podczas których towarzyszę ludziom w odkrywaniu czym tak właściwie jest inteligencja emocjonalna i jak praktycznie wykorzystać ją w życiu. Kwestionuję wyższość intelektu nad mądrością emocjonalną, pokazując jak „wyjść z głowy” i zacząć czuć „z brzucha”. Pracuję głównie online, a jednocześnie prowadzę cykl warsztatów: Siła Kobiecego Gniewu, we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie - ta lista wciąż rośnie!

Współpracuję również z organizacjami, dla których prowadzę warsztaty oraz sesje mentorskie i managerskie. Spędziłam w start-upowej branży IT prawie 10lat.

Wzrusza mnie, gdy ludzie wchodzą w swój potencjał i odkrywają nowe możliwości!


FACEBOOK  

INSTAGRAM  |

NATALIA ROMA GRZYB

Poznaj trenerki pierwszego
w Polsce programu trenerskiego poświęconego syndromowi oszusta

Trenerka mentalna, coach, certyfikowana trenerka gry Podróż Bohatera®, trenerka Podróży Bohaterki - Droga do Siebie, trenerka programu Nie jesteś Oszustką, właścicielka w Skrzydła Pracownia Zmian.

Od ponad 22 lat związana z korporacjami z sektora IT oraz ubezpieczeń. Od ponad 3 lat równolegle zaangażowana w tworzenie własnej marki pod nazwą Skrzydła Pracownia Zmian.

W ramach swojej pracowni pracuje warsztatowo oraz indywidualnie. Przestrzeń, ta powstała z jej pasji i misji, bycia i towarzyszenia w różnych momentach życia drugiemu człowiekowi.

Jako trenerka mentalna i coach, towarzyszy w drodze po własne TAK. Pomaga swoim klientom w odkrywaniu zasobów, budowaniu samoświadomości, nazwaniu i mierzeniu się z blokadami mentalnymi stojącymi na drodze do nowych możliwości i rezultatów.

Prywatnie szczęśliwa żona Piotra i mama trzech córek.ANNA DĄBROWSKA

INSTAGRAM  |

FACEBOOK  

|   WWW  

Trener mentalny, trenerka programu Nie jesteś oszustką oraz trener umiejętności psychospołecznych, doradca ds. wizerunku i komunikacji w biznesie oraz projektowania procesów biznesowych.

Działa pod marką Moc Mentalnego Spokoju. W pracy kieruje się empatią i uważnością na drugiego człowieka. Bardzo ważne jest dla niej udzielanie wsparcia i praca z osobami
z niskim poczuciem pewności siebie, aby mogły podnosić jakość swojego życia i wyzwalać swoją prawdziwą wewnętrzną moc.
Doświadczony Manager komunikacji oraz Kierownik projektów z doświadczeniem
w zarządzaniu interdyscyplinarnymi zespołami. Realizowała projekty dla takich marek jak m.in.: ab.pl, rankomat.pl, expert4you.pl.

Absolwentka: Akademii Trenerów Mentalnych, pierwszego w Polsce Programu Trenerskiego Syndromu Oszusta, Akademii Umiejętności Psychospołecznych.  Uczestniczka wielu programów rozwojowych m.in. „Jesteś rewolucją” Magdaleny Kluszczyk czy „Droga kobiety” i „Horsensownia”- prowadzonych przez Agatę Wiatrowską metodą Horse Assisted Education.

Ukończyła Dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Wrocławskim.
Prywatnie miłośniczka koni, górskich wędrówek po beskidzkich szlakach oraz fotografii krajobrazu.


JOANNA PIKUŁA

FACEBOOK

Trenerka Self-Reg certyfikowana u twórców metody, w kanadyjskim Mehrit Centre. Coach-mentor kryzysowy, promotorka Rodzicielstwa Bliskości, edukatorka Pozytywnej Dyscypliny, realizatorka Szkoły dla Rodziców i Wychowawców. Prowadzi warsztaty dla rodziców, szkolenia dla nauczycieli i specjalistów. W pracy indywidualnej wspiera w kryzysach i trudnościach wychowawczych, pomaga odnajdować satysfakcję i radość w rodzicielstwie. Prywatnie żona i mama czwórki dzieci.ALEKSANDRA CZUŃ

Od ponad 20 lat pracuję blisko innych ludzi, podążając za swoimi zainteresowaniami i starannie zbierając kolejne doświadczenia. Wykształcenie wyższe, uzyskane na Wydziale Prawa i Administracji, uzupełniłam licznymi szkoleniami z obszaru kompetencji projektowych, menedżerskich i społecznych, m.in. Studium Coachingu Relacji, Pedagogika, Dialog Motywujący w Praktyce i szkolenie w zakresie programu Nie Jesteś Oszustką. Tak szerokie ramy zainteresowań zawodowych pozwalają mi równolegle współpracować z różnymi osobami (młodzież, dorośli, osoby niepełnosprawne) oraz w różnych środowiskach (edukacja, pomoc wychowawczo-opiekuńcza). Spełniam się pomagając innym lepiej poznać samego siebie, prowadzę sesje coachingowe oraz szkolenia z komunikacji i budowania relacji, uczę w placówkach dla młodzieży i dorosłych. W każde zadanie i miejsce pracy wnoszę kawałek siebie i mojego życia, także doświadczenie bycia mamą trójki dzieci.

Mimo tak różnorodnych doświadczeń, wciąż jestem na drodze rozwoju -
do lepszego zrozumienia siebie samej i wykorzystania potencjału drzemiącego we mnie, a także moich bliskich. Każda zmiana jest dla mnie stymulująca, a sytuacja, w której poznaję nową osobę z jej potrzebami, staje się dla mnie wyzwaniem, aby dać jej bezpieczną przestrzeń na wskazanie, co jest dla niej najbardziej istotne oraz wesprzeć ją na jej drodze. Podczas rozmowy potrafię usłyszeć to, co jest mówione „między wierszami”, wychwycić kluczowe informacje, dać mojemu rozmówcy pewność, że faktycznie za nim podążam. Największą satysfakcję daje mi praca z osobami poszukującymi swojej drogi i pomysłu na siebie, ale też potrzebującymi – w utartych życiowych schematach i narzuconych rolach - odnaleźć prawdę o sobie i zacząć żyć po swojemu, z poczuciem wolności
i spełnienia.

AGNIESZKA OBRZAZGIEWICZ

Ukończyłam zarządzanie zasobami ludzkimi. Obecnie studentka psychologii klinicznej. Trenerka podróży bohaterki-Droga do Siebie.

Jestem pasjonatką Świadomego Życia i Świadomego Rodzicielstwa.
Z miłości do świadomego rodzicielstwa stworzyłam stronę Świadoma MAMA, w którym pomagam kobietom poczuć siłę świadomego rodzicielstwa oraz pomagam uporać się z konfliktami i kłótniami, a także zachęcam do refleksji na temat własnego dzieciństwa i własnej historii.
Staram się aby moje posty, prezentacje, polecenia nie tylko informowały i inspirowały rodziców ale także oferowały praktyczną pomoc i ułatwiały wprowadzenie zmian w życie.

Uczę nie oceniającego uznania siebie oraz własnych nawet najtrudniejszych uczuć, które towarzyszą każdemu z nas. Uczę traktować siebie z wielką troską i czułością - bardziej konsekwentnie i zdecydowanie rugować negatywne myśli i słowa, które tak często do siebie kierujemy. Uczę jak zwolnić i poświęcić więcej czasu i uwagi sobie i swoim potrzebom.

Obecnie uczestniczka w 9 m-sc procesie rozwojowym w Instytucie Świadomego Rodzicielstwa i Edukacji FAMILY POWER u Magdaleny Wiatrowskiej.

Ewelina Halagarda-Krok

FACEBOOK