Nigdy dość dobraBezpłatny webinar

Jak radzić sobie z perfekcjonizmem i poczuciem bezwartościowości?

Kiedy? 23.10. o godz.9.00,  powtórka dostępna przez 48 h.

Brzmi znajomo?

• chciałabyś wychodzić śmiało do świata ze swoimi pomysłami, ale lęk przed tym, co pomyślą inni ludzie skutecznie trzyma Cię w miejscu i podkopuje każdą Twoją próbę
  • bez względu na to, jak bardzo się starasz, ile z siebie dajesz to wciąż czujesz, że to, co robisz (i to, kim jesteś!) jest niewystarczająco dobre
  • odkładasz na później cele, plany, marzenia… i siebie
  • pracujesz ponad miarę, aby to, co robisz było doskonałe
  • krytykujesz siebie i często jesteś dla siebie bezlitosna, bo przecież powinnaś szybciej, lepiej i w rezultacie czujesz się jeszcze gorsza
  • rezygnujesz z tego, co dla Ciebie ważne, żeby przypadkiem nikt Cię nie ocenił i skrytykował

Jeśli odpowiedziałaś TAK chociaż na jedno z tych stwierdzeń, to jesteś w dobrym miejscu!

Gonimy za perfekcjonizmem, nie dlatego, że zależy nam na jakości naszej pracy, ale dlatego, że wierzymy, że jeśli wszystko będziemy robić doskonale, wyglądać idealnie, żyć idealnie to unikniemy wstydu, krytyki, oceny, odrzucenia.

Perfekcjonizm to 20 tonowa zbroja, którą zakładamy, aby nikt nie mógł nas zranić. Problem w tym, że ta zbroja wcale nas chroni, ona gwarantuje to wszystko, czego tak bardzo się boimy.

Nikt nie widzi, kim jesteśmy i sami tracimy z oczu całe nasze wewnętrzne bogactwo.

Uciszamy swój głos, kwestionujemy wartość własnej pracy, jak i wartość tego, kim jesteśmy.

Okradasz nie tylko siebie, ale też świat, czyniąc go uboższym o unikalny dar, którym tylko TY możesz się dzielić.

Stworzyłam ten webinar, aby nauczyć Cię, jak z odwagą pokazywać siebie światu w zgodzie z tym, kim jesteśmy, a nie pod dyktando lęku przed oceną.

Stworzyłam ten webinar, abyś przestała podważać wartość tego, czym chcesz się dzielić, jak i wartość tego, kim jesteś.

Na wszelki wypadek, gdybyśmy się nie poznały…

Nazywam się Magdalena Kluszczyk i uczę odwagi! Jestem psycholożką, coachem, uczennicą B. Brown (tak, tak, zrezygnowałam z bycia facylitatorką!) oraz Tary Mohr.

Prowadzę Szkołę Odwagi oraz Szkołę Widoczności- miejsce, z którego cały dochód przeznaczamy na czynienie dobra. Prowadzę również Wędrującą z wilkami- rozwojowe wyprawy w asyście psów zaprzęgowych po przejściach oraz przystań dla uratowanych zwierząt.

Jestem autorką dwóch książek: Listy Pełne Mocy i Kim będziesz, kiedy staniesz się sobą.

Wierzę, że ten świat potrzebuje Twojego głosu, Twojej historii i Twojej odwagi.