Mniej bycia lubianą,

więcej prawdziwej Ciebie

Miesięczny program online na żywo, z którego dochód przeznaczamy na realizację 2 wielkich marzeń: nowej przystani dla pokrzywdzonych zwierząt i budowy sierocińca

Cena idzie w górę za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Jakby to było, gdybyś wyzwoliła tą mniej miłą, ale bardziej prawdziwszą wersję siebie?

Jakby to było, gdybyś była sobą w pełni bez lęku i poczucia winy?

 

 

Im bardziej tkwisz w roli grzecznej i miłej dziewczynki (w tym, czego Cię nauczono), tym mniej Ciebie! 

A Ty jesteś już tak bardzo zmęczona czekaniem, rezygnowaniem, odkładaniem i podważaniem własnej wartości i wartości tego, co chcesz wnosić do świata. Masz wielkie marzenia i wielkie misje i chcesz je w końcu realizować. Chcesz czuć, że Twoje życie jest naprawdę Twoje.

Czego Cię o Tobie nauczono?

Czego wolno Ci chcieć?

 

 

Jesteś zbyt wrażliwa. Jesteś zbyt cicha, zbyt głośna. Grzeczne dziewczynki tak się nie zachowują. Nie przeszkadzaj. Nie przesadzaj. Nie rycz.

Brzmi znajomo? Nauczyłaś się tego, co jest dla Ciebie możliwe, co powinnaś czuć, jak się zachowywać. Nauczyłaś się, że to, co myślą i czego chcą inni jest ważniejsze od tego, co myślisz, czujesz i czego chcesz TY. Nauczyłaś się zadowalać innych, aby czuć się bezpiecznie. Krok po kroku tracąc swój głos.

Już najwyższa pora podważyć i oduczyć się tych wszystkich etykiet, które Ci przyklejono, zacząć odkrywać i akceptować bycie własną wersją “zbyt”. To część ciebie, która mówi głośno, wyraża to, kim jesteś w pełni. To źródło Twojej samooceny, Twojej indywidualności, Twoich standardów i tego, co przynosi Ci radość… i nadszedł czas, aby odzyskać jej moc. Nadszedł czas, aby pożegnać się z “przepraszam” i presją, aby się dostosować, a zamiast tego zdecydowanie objąć to, co czyni Ciebie Tobą, aby w tych sytuacjach mogłaś powiedzieć (i czuć to całą sobą): 

 

Inni: “jesteś zbyt…”

Ty: jestem prawdziwszą, piękniejszą i odważniejszą wersją siebie i dobrze mi z tym. 

 

Jeśli chcesz stawać się piękniejszą, prawdziwszą i odważniejszą wersją siebie, potrzebujesz piękniejszej, prawdziwszej i odważniejszej relacji ze sobą i przede wszystkim wyzwolić się z tego, co wciąż trzyma Cię w miejscu.

 

Stworzyłam ten program, aby Twój GŁOS był słyszalny!

Twój głos. Nie to, czego chcą inni, nie to, czego się boisz, nie to, czego Cię nauczono.  

 

STWORZYŁAM TEN PROGRAM, ABYŚ:

  • stawała się sobą bez przepraszania
  • zrzuciła z siebie presję zadowalania innych i zaczęła robić to, co chcesz, mówić to, co chcesz powiedzieć (koniec z ukrywaniem Twojego prawdziwego głosu)
  • przestała myśleć o tym, czego chcą inni i szła za tym, co Twoje
  • wyrażała siebie w pełni i żyła według własnego scenariusza, nie według tego co powinnaś
Na wszelki wypadek, gdybyśmy się nie poznały…

Nazywam się Magdalena Kluszczyk i uczę odwagi! Jestem psycholożką, coachem, uczennicą B. Brown (tak, tak, zrezygnowałam z bycia facylitatorką!) oraz Tary Mohr.

Prowadzę Szkołę Odwagi oraz Szkołę Widoczności- miejsce, z którego cały dochód przeznaczamy na czynienie dobra. Prowadzę również Wędrującą z wilkami- rozwojowe wyprawy w asyście psów zaprzęgowych po przejściach oraz przystań dla uratowanych zwierząt.

Jestem autorką dwóch książek: Listy Pełne Mocy i Kim będziesz, kiedy staniesz się sobą.

Wierzę, że ten świat potrzebuje Twojego głosu, Twojej historii i Twojej odwagi.

Ten program ma Cię aktywować, dodać energii do działania JUŻ TERAZ, aby to wszystko, co powstrzymuje Cię przed byciem Tobą przestało mieć już nad Tobą władzę. Zrobimy coś wielkiego dla siebie, ale też dla świata. 

Startujemy 5.08. o godz. 19.00. Kolejne dwa warsztaty w następujących po sobie poniedziałkach. Warsztaty odbywają się w zamkniętej grupie na FB. Dostęp masz na zawsze.

222 zł.

Uwaga! To program charytatywny, więc cena jest dopasowana do akcji, nie do wartości tego, co dostajesz (cena regularna to 444 zł.)