ZAMYKAMY ZA:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Wybieram siebie.

Od zadowalania innych do nieposkromionej wersji siebie

Dla każdej kobiety, która chce przestać się bać samej siebie i przypomnieć sobie, kim jest tak naprawdę i jaka siła w niej drzemie.

Czujesz, że masz tak wiele do zaoferowania temu światu… ale wciąż nie możesz podjąć działania, umniejszasz siebie i to, czym chciałabyś się dzielić, aby inni czuli się komfortowo?

Utknęłaś w schematach, które wciąż odtwarzasz i nie wiesz, jak w końcu wyrwać się z tego błędnego koła?

A może czujesz, że życie umyka Ci z rąk i tracisz kontrolę nad wszystkim, a chcesz czuć własną siłę i moc, sprawczość i zuchwałość, ale tak bardzo się boisz?

Brzmi znajomo? 

Jeśli masz dość chowania siebie w cieniu i schodzenia innym z drogi, to czytaj dalej, bo mam dla CIEBIE  coś, co pozwoli Ci wyzwolić się z tej klatki.

Możesz starać się spełniać wszystkie oczekiwania.

Poświęcać własne marzenia i potrzeby.

Stawać się taką kobietą jaką “powinnaś być”.

Możesz zdobyć każdy dyplom i certyfikat…

 a i tak zawsze znajdzie się ktoś, komu nie będzie się podobać to, kim jesteś, jaka jesteś i co robisz. Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie podważać Twój głos, oceniać każdy Twój ruch i projektować swoją lęki na Ciebie.  

Możesz robić wszystko, a i tak okaże się, że to wciąż za mało.

Możesz gasić swoje własne światło, aby nie raziło innych w oczy. A I tak to będzie wciąż za mało. W tej pogoni za doścignięciem tego, co niemożliwe, zaczęłyśmy zapominać o sobie.

Zapomniałyśmy kim naprawdę jesteśmy, kiedy nauczyłyśmy się zadowalać innych.

W zadowalaniu innych chodzi tak naprawdę o potrzebę bezpieczeństwa! A czułyśmy się bezpiecznie tylko wtedy, kiedy otrzymałyśmy aprobatę i akceptację. powołaniem nie jest zadowalania innych.

Bezpieczna = grzeczna

Bezpieczna = tłumiąca emocje

Bezpieczna = mówiąca TAK, czemuś /komuś pomimo NIE w sobie

Poczucie bezpieczeństwa, które było warunkowe i osadzone na opiniach innych osób. Prawdziwe bezpieczeństwo to nie jest coś, co płynie z zewnątrz, ale coś, co płynie od środka. Zawsze. Relacje mogą być dla nas pięknym lustrem, również w zakresie czucia jest bezpieczną. Jeśli tylko pozwolimy sobie spojrzeć na siebie, jako na kogoś równie ważnego.

 

POWIEDZMY TO GŁOŚNO:

Twoim życiowym powołaniem nie jest zadowalania innych, ale stawanie się najpiękniejszą wersją siebie, jaką możesz sobie wyobrazić.

 

Latami wypierając się prawdziwej siebie i odmawiając sobie prawa do czucia (wszystkiego!), do powiedzenia “dość”, do odrzucenia oczekiwań, jakie inni mają wobec nas, do życia, które jest w pełni nasze.

Odzyskiwanie siebie nie jest prostą ścieżką, to raczej długa droga pełna zakrętów, dołków, poobijanych kolan, niedokończonych historii, które domagają się zakończenia. To droga, która wymaga odwagi, zaangażowania, szczerości i prawdy, bo przed nią nie chcemy już uciekać. 

Wymaga wyjścia ze swojej klatki, rozłożenia się na części i powolnego sprawdzania, co jest nasze, a co naszym już  nie jest lub nigdy nie było, abyś mogły zbudować się na nowo. Stając się w pełni sobą, a nie tym, kim inni chcą, abyśmy byli.

To droga do siebie autentycznej i wolnej, która potrafi i chce zatroszczyć się o siebie i o to, co dla niej ważne. To droga oduczania się tego wszystkiego, czego nas nauczono o tym, jakie powinnyśmy być, co mówić, co czuć. To droga przypominania sobie, kim jesteśmy.

WYBIERAM SIEBIE to program o tym, jak odnaleźć siebie pod warstwą powinności i oczekiwań.

To program w całości dedykowany pracy z reakcją zadowalania innych.

To program o tym, jak przestać się bać tego, kim jesteśmy.

To program o tym, jak oduczyć się tego, czego Cię o Tobie nauczono.

To program o tym, jak przejść drogę od grzecznej dziewczynki do kobiety, które ma odwagę być sobą.

To program o tym, że nie potrzebujesz pozwolenia na piękne i odważne życie!

Już najwyższy czas, abyś żyła życiem, które SAMA WYBIERASZ!

 

 

Kiedy kultura, w której żyjemy czerpie korzyści z kobiet, które wątpią we własną wartość, najodważniejszą rzeczą jaką możesz zrobić to ODZYSKAĆ SWÓJ GŁOS I SWOJĄ MOC.

Kobiet, które jako grzeczne dziewczynki uwierzyły, że nie są godne tego co najlepsze, stają się kobietami, które śmiało idą po swoje.

Kobiety, które odkrywają wolność bycia sobą i ufania prawdzie, którą niosą w sobie.

Kobiet, które nie porzucają więcej siebie, ale zanurzają się w dzikości, która żyje wewnątrz nich, bo tryb zadowalania innych to nie kwestia mindsetu, ale reakcji na stres, która jest zaprogramowana w Twoim ciele.

 

Czego możesz się spodziewać:

  • odkryjesz źródło zadowalania innych
  • poznasz różne typy zadowalaczy i określisz swój
  • zaczniesz szanować własne potrzeby, marzenia, pragnienia i śmiało je wyrażać
  • wzmocnisz przekonanie, że stawianie siebie na pierwszym miejscu nie jest samolubne, to akt dbania o siebie
  • jak wyzwolić się z poczucia winy, kiedy wybieramy siebie
  • odkryjesz jaka siła drzemie w Tobie i jakie jest brzmienie Twojego prawdziwego głosu
  • zrozumiesz, co dokładnie dzieje się w Twoim ciele, kiedy zadowalasz innych
  • poznasz praktyczne narzędzia, które przerwą reakcję zadowalania innych, abyś mogła mówić to, co CHCESZ POWIEDZIEĆ i czuć się bezpiecznie stając za sobą

Co, jeśli mogłabyś wyzwolić się z niekontrolowanej potrzeby zadowalania innych i w końcu zaczęła wybierać siebie?

Nie jakąś tam siebie, ale tą dziką, nieposkromioną i prawdziwą siebie, bo powiedzmy to sobie wprost: “Nie jesteś szalona. Jesteś cholernym gepardem!”

 Już czas obudzić w sobie nieposkromioną część i zacząć WYBIERAĆ SIEBIE.

To, co dla Ciebie prawdziwe.

To, co dla Ciebie ważne.

To, co w pełni Twoje.

Program WYBIERAM SIEBIE startuje 5.06. o godz. 19.00 w zamkniętej grupie na FB. Pracujemy ze sobą przez cały miesiąc (łącznie 4 warsztaty, które odbywają się w następujące po sobie środy). Dostęp do programu masz na zawsze.

To pierwsza edycja programu, więc z tej okazji przygotowałam dla Ciebie soczystą zniżkę.

 

777 zł.