15.01. – 18.01. godz. 9.00.

Powtórki na rok.

Tylko teraz możesz dołączyć do styczniowego wyzwania Autentyczność przyciąga, korzystając z soczystej zniżki.

Jeśli nie wiesz, jak się wyróżnić się z tym, co robisz, to to wyzwanie jest dla Ciebie. Niech rok 2024 będzie pod znakiem Twojej autentyczności i mocy.

Nie da się budować dochodowej marki, kiedy giniemy w tłumie.

A łatwo w tym tłumie zginąć, kiedy nie wiemy, co nas wyróżnia i jak naszą autentyczność pokazać.

Rozglądamy się na boki, próbujemy kopiować cudze działania, aby mieć podobne efekty do tych, które obserwujemy. Ale to droga to utknięcia i…niezarabiania.  

To, co Cię wyróżnia Cię to nie kolejny dyplom, czy ukończony kurs, ale to, co masz już w sobie.  

W trakcie 4-dniowego wyzwania przyjrzysz się temu, co Cię wyróżnia na 4 poziomach: twojej energii, brandingu, komunikacji i zmiany.

Nie wyobrażam sobie lepszego startu na ten nowy rok, jeśli chcesz:

  • w końcu wiedzieć, co Cię wyróżnia i jak tą unikalność wyrażać
  • więcej spójności i klarowności w działaniach
  • mieć widoczną markę, która przyciąga jak magnes

To wyzwanie to przede wszystkim masa konkretnych strategii, które dodadzą Ci poczucie sprawczości i celu. 

 

Dzień 1 – Pokaż się

– czy wiesz, co ma największy wpływ na budowanie pierwsze wrażenie? Mowa Twojego ciała (55%)! Słowa to  tylko 7% . Właśnie w pierwszym dniu naszego wyzwania będziemy pracować z ciałem, z tym, jak się stawiasz, jaką energią zarażasz. Odpowiemy sobie na pytanie: jak pokazywać siebie w mediach społecznościowych? 

Dzień 2 – Branding

Twoja marka jest opowieścią. W trakcie drugiego dnia wyzwania stworzysz wizualnym i emocjonalny (a przede wszystkim autentyczny!), przekaz, którym będziesz chciała się dzielić i który w pełni będzie wyrażać Ciebie (i tym samym wyróżniać Cię w tłumie).

Dzień 3 – To, co mówisz jest ważne

Kolejny wyróżnik to Twoja komunikacja – Twój głos – Twoje przesłanie. Tak, aby poruszać, przyciągać, angażować i sprzedawać.

Dzień 4 – Jesteś zmianą.

Wierzę, że jesteś tutaj z jakiegoś powodu i Twoja marka jest o czym więcej, niż “chcę zarabiać 20 / 50 / 100 tys.”. Masz unikalny dar, którym tylko Ty możesz się dzielić i jesteś zmianą, którą chcesz wnieść do tego świata. W 4 dniu wpleciesz ten dar i tę zmianę w Twoją markę. 

222 zł.