ŻYJĘ CAŁYM SERCEM

Pierwsze edycja programu do pracy indywidualnej, w której nauczę Cię tego wszystkiego, co mnie samej pomogło wyjść z reakcji zamrożenia

Niby jesteś, a jakby cię nie ma. Żyjesz, funkcjonujesz, ale już nie pamiętasz jak to jest cieszyć się życiem, jak to jest sięgać po to, co Twoje z ekscytacją i dziką śmiałością. Robisz tylko to, co musisz – chodź i tak czujesz, że nawet na to nie masz już sił.

Niewiele czujesz, trochę jakby uszło z Ciebie życie. Chcesz zrobić, ale nie możesz – na nieustannym gazie i hamulcu równocześnie. Jesteś w półtrwaniu lub w próbach przetrwania mimo wszystko.

A przecież chcesz żyć… całym sercem!

Brzmi znajomo?

“Odmrażanie” to nie jest jednorazowa aktywność!

Nauczyliśmy się podchodzić do naszych doświadczeń – w tym do reakcji zamrożenia – jak do czegoś, co trzeba zawstydzić (wstyd stał się gigantycznym narzędziem do umniejszania nas samych), coś, czemu trzeba stawiać opór lub przechodzić na siłę z całkowitym pominięciem tego, co w nas. A presja by robić więcej, zyskiwać więcej jest ogromna, a kiedy nie jesteś w stanie zrobić jednej rzeczy, czymkolwiek by ona nie była, to czujesz wstyd i poczucie winy. Zawsze.

Zamrożenie nie wybiera. Może objąć niemal każdy kawałek naszego życia lub wybrane obszary, jak: relacje, biznes, zdrowie, seks. I w trakcie naszego procesu będziemy z dużą uważnością, ale też szczegółowością pracować z wymiarem fizyczny, emocjonalny, relacyjny, umysłowy, energetyczny, które dotyka zamrożenie, abyś miała pewność, co zrobić, jak rozpoznać i jak zadbać o siebie w tych momentach.

Zawsze istnieje powód, dla którego układ nerwowy uruchamia reakcje obronną –  zamrożenie. To nigdy nie jest przypadkowe zdarzenie.

Zrozumienie DLACZEGO nasze ciało to robi – i stworzenie przestrzeni, w której będziemy stawać się czułym świadkiem naszych doświadczeń – jest kluczowym elementem uzdrawiania. Abyśmy przestali wstydzić się tego, co czujemy, tego, co doświadczamy i przestali  patrzeń na zamrożenie jako problem do naprawienia.

Proces “odmrażania” to nie jest sprint. To powolny, łagodny, czuły proces, który my tak często chcemy pośpieszyć. Ale ten pośpiech może dawać nam odwrotny skutek  – mocniejsze utknięcie w reakcji zamrożenia.

Kogo zapraszam do programu:

* Jeśli pracujesz z ludźmi, z ciałem i chcesz wspierać klientów w “odmrażaniu” w bardziej transformujący sposób

* Jeśli czujesz, że utknęłaś w reakcji zamrożenia i chcesz w końcu z tej reakcji nauczyć wychodzić 

* Jeśli jesteś gotowa na głęboką, powolną pracę, bez pośpieszania uzdrawiania

* jeśli chcesz objąć siebie całą bez zawstydzania swoich doświadczeń

* jeśli chcesz W KOŃCU ŻYĆ całym sercem i iść za tym, co Cię woła bez wciśniętego gazu i hamulca to ta przetrzeń jest dla Ciebie

Żyję całym sercem to 7- tygodniowy program do pracy indywidualnej, który startuje 1.07.2024. O godz. 9.00 otrzymasz maila z dostępem do pierwszego tygodnia. Każdy tydzień to nowa część.

 Do programu dodaję kurs Wyjdź z trybu przetrwania i będziemy mieć piękną całość do pracy z układem nerwowym oraz moje wsparcie przez cały czas trwania programu. W każdej chwili możesz do mnie napisać, zapytać o coś. Będę wędrować razem z Tobą.

 

1411 zł.